Streetview Steenovenstraat 16 Veghel

Steenovenstraat 16, 5464 VV Veghel

243 m² Bouwjaar 1985 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Steenovenstraat 16 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m², een perceel van 468 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
468 m²
Inhoud
992 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Steenovenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenovenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1205 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Mariaheide
86% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Steenovenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Steenovenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenovenstraat 16?

De prijsindicatie voor Steenovenstraat 16 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €1.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenovenstraat 16 zich tot de wijk Mariaheide?

Steenovenstraat 16 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenovenstraat 16?

Steenovenstraat 16 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steenovenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Steenovenstraat 16 heeft 243 m² woonoppervlakte en 992 m³ inhoud. Het perceel is 468 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenovenstraat 16 en wat betekent dat?

Steenovenstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenovenstraat 16?

Steenovenstraat 16 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mariaheide?

De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Vanuit Steenovenstraat 16 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.