Streetview Past. van Haarenstraat 89 Veghel

Past. van Haarenstraat 89, 5464 VE Veghel

492 m² Bouwjaar 1926 Label D

Past. van Haarenstraat 89 is een woning in Veghel, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 492 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €648.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
492 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Past. van Haarenstraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. van Haarenstraat 89

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

475 Inwoners
175 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
142 Woningvoorraad
€648.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Mariaheide
92% Koopwoningen
133 Inwoners per km²

Locatie van Past. van Haarenstraat 89

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Past. van Haarenstraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. van Haarenstraat 89?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Mariaheide is €648.000. Dat komt neer op circa €1.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. van Haarenstraat 89 zich tot de wijk Buitengebied Mariaheide?

Past. van Haarenstraat 89 is een woning van 492 m² in de wijk Buitengebied Mariaheide. De buurt telt 142 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 133 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. van Haarenstraat 89?

Past. van Haarenstraat 89 is een woning in Buitengebied Mariaheide, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Past. van Haarenstraat 89 vergeleken met de buurt?

Past. van Haarenstraat 89 heeft 492 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €648.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. van Haarenstraat 89 en wat betekent dat?

Past. van Haarenstraat 89 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Mariaheide?

De wijk Buitengebied Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €648.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Mariaheide?

Vanuit Past. van Haarenstraat 89 in Buitengebied Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.