Streetview Past. van Haarenstraat 23 Veghel

Past. van Haarenstraat 23, 5464 VD Veghel

397 m² Bouwjaar 1930 11 kamers 4 slaapkamers Label D

Past. van Haarenstraat 23 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 397 m², een perceel van 514 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
397 m²
Perceeloppervlakte
514 m²
Inhoud
1040 m³
Kamers
11
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Past. van Haarenstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. van Haarenstraat 23

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1205 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Mariaheide
86% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Past. van Haarenstraat 23

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Past. van Haarenstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. van Haarenstraat 23?

De prijsindicatie voor Past. van Haarenstraat 23 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €1.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. van Haarenstraat 23 zich tot de wijk Mariaheide?

Past. van Haarenstraat 23 is een woonhuis van 397 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. van Haarenstraat 23?

Past. van Haarenstraat 23 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Past. van Haarenstraat 23 vergeleken met de buurt?

Past. van Haarenstraat 23 heeft 397 m² woonoppervlakte en 1040 m³ inhoud. Het perceel is 514 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. van Haarenstraat 23 en wat betekent dat?

Past. van Haarenstraat 23 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Past. van Haarenstraat 23?

Past. van Haarenstraat 23 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mariaheide?

De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaheide?