Streetview Past. van Haarenstraat 21 Veghel

Past. van Haarenstraat 21, 5464 VD Veghel

220 m² Bouwjaar 1934 Label C

Past. van Haarenstraat 21 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 460 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
460 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Past. van Haarenstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. van Haarenstraat 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
39.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1205 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Mariaheide
86% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Past. van Haarenstraat 21

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Past. van Haarenstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. van Haarenstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €2.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. van Haarenstraat 21 zich tot de wijk Mariaheide?

Past. van Haarenstraat 21 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. van Haarenstraat 21?

Past. van Haarenstraat 21 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Past. van Haarenstraat 21 vergeleken met de buurt?

Past. van Haarenstraat 21 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 460 m². In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. van Haarenstraat 21 en wat betekent dat?

Past. van Haarenstraat 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mariaheide?

De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Vanuit Past. van Haarenstraat 21 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mariaheide?