Streetview Bolstweg 16 Veghel

Bolstweg 16, 5464 TC Veghel

216 m² Bouwjaar 1963

Bolstweg 16 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 5393 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €648.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
5393 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bolstweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

475 Inwoners
175 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
142 Woningvoorraad
€648.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Mariaheide
92% Koopwoningen
133 Inwoners per km²

Locatie van Bolstweg 16

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Bolstweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Bolstweg 16?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Mariaheide is €648.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bolstweg 16 zich tot de wijk Buitengebied Mariaheide?

Bolstweg 16 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Buitengebied Mariaheide. De buurt telt 142 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 133 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bolstweg 16?

Bolstweg 16 is een woonhuis in Buitengebied Mariaheide, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bolstweg 16 vergeleken met de buurt?

Bolstweg 16 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5393 m². In Buitengebied Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €648.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Mariaheide?

De wijk Buitengebied Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €648.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Mariaheide?

Vanuit Bolstweg 16 in Buitengebied Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Mariaheide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bolstweg 16: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Mariaheide?

Recreatie nabij Buitengebied Mariaheide: restaurant (3.3 km), cafe (1.1 km).