Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 328 m²
- Perceeloppervlakte
- 8570 m²
Pater Visserslaan 14 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m² en een perceel van 8570 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pater Visserslaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
3 kmTreinstation
15.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
2.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Pater Visserslaan 14 ligt rond €855.000 tot €1.105.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg is €587.000. Dat komt neer op circa €1.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPater Visserslaan 14 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Buitengebied Driehuizen en Hazelberg. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 94 inwoners per km².
Pater Visserslaan 14 is een woonhuis in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Pater Visserslaan 14 heeft 328 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8570 m². In Buitengebied Driehuizen en Hazelberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pater Visserslaan 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Driehuizen en Hazelberg in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Pater Visserslaan 14 in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 15.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pater Visserslaan 14: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3.3 km.