Streetview Pater Visserslaan 12 Veghel

Pater Visserslaan 12, 5464 RB Veghel

324 m² Bouwjaar 1997 Label C

Pater Visserslaan 12 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 324 m² en een perceel van 6890 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
324 m²
Perceeloppervlakte
6890 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pater Visserslaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pater Visserslaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

15.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Veghel

280 Inwoners
85 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Driehuizen en Hazelberg
93% Koopwoningen
94 Inwoners per km²

Locatie van Pater Visserslaan 12

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Pater Visserslaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Pater Visserslaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg is €587.000. Dat komt neer op circa €1.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pater Visserslaan 12 zich tot de wijk Buitengebied Driehuizen en Hazelberg?

Pater Visserslaan 12 is een woonhuis van 324 m² in de wijk Buitengebied Driehuizen en Hazelberg. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 94 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pater Visserslaan 12?

Pater Visserslaan 12 is een woonhuis in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pater Visserslaan 12 vergeleken met de buurt?

Pater Visserslaan 12 heeft 324 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6890 m². In Buitengebied Driehuizen en Hazelberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pater Visserslaan 12 en wat betekent dat?

Pater Visserslaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-04-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg?

De wijk Buitengebied Driehuizen en Hazelberg in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Driehuizen en Hazelberg?

Vanuit Pater Visserslaan 12 in Buitengebied Driehuizen en Hazelberg bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 15.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.