Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
Mergelven 22 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en een perceel van 550 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mergelven 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
17 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.2 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Ven Oost is €407.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMergelven 22 is een woonhuis van 228 m² in de wijk 't Ven Oost. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.610 inwoners per km².
Mergelven 22 is een woonhuis in 't Ven Oost, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Mergelven 22 heeft 228 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In 't Ven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 't Ven Oost in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Mergelven 22 in 't Ven Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mergelven 22: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij 't Ven Oost: restaurant (3.2 km), cafe (3.2 km).
Een woningrapport voor Mergelven 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Ven Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.