Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 825 m²
Spoorven 554 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en een perceel van 825 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spoorven 554
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
16.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
2.3 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Dat komt neer op circa €1.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpoorven 554 is een woonhuis van 228 m² in de wijk 't Ven West. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².
Spoorven 554 is een woonhuis in 't Ven West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Spoorven 554 heeft 228 m² woonoppervlakte. Het perceel is 825 m². In 't Ven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 't Ven West in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Spoorven 554 in 't Ven West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spoorven 554: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij 't Ven West: restaurant (2.3 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Spoorven 554 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Ven West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.