Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Inhoud
- 447 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Spoorven 364 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spoorven 364
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
16.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
2.3 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Dat komt neer op circa €3.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpoorven 364 is een woonhuis van 107 m² in de wijk 't Ven West. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².
Spoorven 364 is een woonhuis in 't Ven West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Spoorven 364 heeft 107 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In 't Ven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spoorven 364 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.94 kg/jaar.
Spoorven 364 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk 't Ven West in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Spoorven 364 in 't Ven West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spoorven 364: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij 't Ven West: restaurant (2.3 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Spoorven 364 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Ven West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen