Eengezinswoning, tussenwoning Spoorven 158 Veghel

Spoorven 158, 5464 PA Veghel

79 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Spoorven 158 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veghel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 147 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Spoorven 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorven 158

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2275 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde 't Ven West
83% Koopwoningen
4.202 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spoorven 158

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Spoorven 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorven 158?

De prijsindicatie voor Spoorven 158 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Dat komt neer op circa €5.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorven 158 zich tot de wijk 't Ven West?

Spoorven 158 is een eengezinswoning, tussenwoning van 79 m² in de wijk 't Ven West. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorven 158?

Spoorven 158 is een eengezinswoning, tussenwoning in 't Ven West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Spoorven 158 vergeleken met de buurt?

Spoorven 158 heeft 79 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 't Ven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorven 158 en wat betekent dat?

Spoorven 158 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-01-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorven 158?

Spoorven 158 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Ven West?

De wijk 't Ven West in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven West?

Vanuit Spoorven 158 in 't Ven West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.