Streetview Heuvel 11 C Veghel

Heuvel 11 C, 5463 XB Veghel

368 m² Bouwjaar 2023 Label D

Heuvel 11 C is een woning in Veghel, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 368 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
368 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Heuvel 11 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heuvel 11 C

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

18.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veghel

420 Inwoners
150 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
149 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Oude ontginning
95% Koopwoningen
606 Inwoners per km²

Locatie van Heuvel 11 C

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Heuvel 11 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Heuvel 11 C?

De gemiddelde woningwaarde in Oude ontginning is €628.000. Dat komt neer op circa €1.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heuvel 11 C zich tot de wijk Oude ontginning?

Heuvel 11 C is een woning van 368 m² in de wijk Oude ontginning. De buurt telt 149 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heuvel 11 C?

Heuvel 11 C is een woning in Oude ontginning, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Heuvel 11 C vergeleken met de buurt?

Heuvel 11 C heeft 368 m² woonoppervlakte. In Oude ontginning ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heuvel 11 C en wat betekent dat?

Heuvel 11 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Oude ontginning?

De wijk Oude ontginning in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude ontginning?

Vanuit Heuvel 11 C in Oude ontginning bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude ontginning?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heuvel 11 C: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.8 km.