Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 359 m²
- Perceeloppervlakte
- 837 m²
Grevelingenhof 2 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 359 m² en een perceel van 837 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grevelingenhof 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
18.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
10 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leest is €312.000. Dat komt neer op circa €869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrevelingenhof 2 is een woonhuis van 359 m² in de wijk Leest. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.854 inwoners per km².
Grevelingenhof 2 is een woonhuis in Leest, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grevelingenhof 2 heeft 359 m² woonoppervlakte. Het perceel is 837 m². In Leest ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grevelingenhof 2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Leest in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Grevelingenhof 2 in Leest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 18.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grevelingenhof 2: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Leest: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Grevelingenhof 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Leest. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.