Eengezinswoning, tussenwoning Van de Loosdrechterf 3 Veenendaal

Van de Loosdrechterf 3, 3907 MJ Veenendaal

107 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Van de Loosdrechterf 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veenendaal, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van de Loosdrechterf 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van de Loosdrechterf 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
69.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
23.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.6%
CO₂-emissie
4.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3325 Inwoners
1110 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Buurtstede
64% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van de Loosdrechterf 3

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Van de Loosdrechterf 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van de Loosdrechterf 3?

De prijsindicatie voor Van de Loosdrechterf 3 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Dat komt neer op circa €4.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van de Loosdrechterf 3 zich tot de wijk Buurtstede?

Van de Loosdrechterf 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 107 m² in de wijk Buurtstede. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van de Loosdrechterf 3?

Van de Loosdrechterf 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buurtstede, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van de Loosdrechterf 3 vergeleken met de buurt?

Van de Loosdrechterf 3 heeft 107 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Buurtstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van de Loosdrechterf 3 en wat betekent dat?

Van de Loosdrechterf 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van de Loosdrechterf 3?

Van de Loosdrechterf 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Buurtstede?

De wijk Buurtstede in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Vanuit Van de Loosdrechterf 3 in Buurtstede bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.