Streetview Gelders Benedeneind 10 Veenendaal

Gelders Benedeneind 10, 3907 KW Veenendaal

249 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 5 slaapkamers Label G

Gelders Benedeneind 10 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 1352 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
1352 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gelders Benedeneind 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gelders Benedeneind 10

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
900 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
897 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Veenderij
81% Koopwoningen
4.214 Inwoners per km²

Locatie van Gelders Benedeneind 10

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Gelders Benedeneind 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Gelders Benedeneind 10?

De prijsindicatie voor Gelders Benedeneind 10 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €2.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gelders Benedeneind 10 zich tot de wijk Veenderij?

Gelders Benedeneind 10 is een woonhuis van 249 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gelders Benedeneind 10?

Gelders Benedeneind 10 is een woonhuis in Veenderij, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gelders Benedeneind 10 vergeleken met de buurt?

Gelders Benedeneind 10 heeft 249 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 1352 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gelders Benedeneind 10 en wat betekent dat?

Gelders Benedeneind 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-08-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gelders Benedeneind 10?

Gelders Benedeneind 10 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veenderij?

De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veenderij?

Vanuit Gelders Benedeneind 10 in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.