Streetview Engelaanhof 12 Veenendaal

Engelaanhof 12, 3907 JH Veenendaal

221 m² Bouwjaar 2012 Label A

Engelaanhof 12 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 348 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
348 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Engelaanhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Engelaanhof 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3325 Inwoners
1110 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Buurtstede
64% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Locatie van Engelaanhof 12

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Engelaanhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Engelaanhof 12?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Dat komt neer op circa €2.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Engelaanhof 12 zich tot de wijk Buurtstede?

Engelaanhof 12 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Buurtstede. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Engelaanhof 12?

Engelaanhof 12 is een woonhuis in Buurtstede, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Engelaanhof 12 vergeleken met de buurt?

Engelaanhof 12 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 348 m². In Buurtstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Engelaanhof 12 en wat betekent dat?

Engelaanhof 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buurtstede?

De wijk Buurtstede in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Vanuit Engelaanhof 12 in Buurtstede bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Engelaanhof 12: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.