Vrijstaande woning Engelaanhof 10 Veenendaal

Engelaanhof 10, 3907 JH Veenendaal

186 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Engelaanhof 10 is een vrijstaande woning in Veenendaal, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 348 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
348 m²
Inhoud
776 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€870.000 tot €970.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Engelaanhof 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Engelaanhof 10

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
92.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.4%
CO₂-emissie
12.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3325 Inwoners
1110 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Buurtstede
64% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Engelaanhof 10

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Engelaanhof 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Engelaanhof 10?

De prijsindicatie voor Engelaanhof 10 ligt rond €870.000 tot €970.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Dat komt neer op circa €2.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Engelaanhof 10 zich tot de wijk Buurtstede?

Engelaanhof 10 is een vrijstaande woning van 186 m² in de wijk Buurtstede. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Engelaanhof 10?

Engelaanhof 10 is een vrijstaande woning in Buurtstede, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Engelaanhof 10 vergeleken met de buurt?

Engelaanhof 10 heeft 186 m² woonoppervlakte en 776 m³ inhoud. Het perceel is 348 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Buurtstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Engelaanhof 10 en wat betekent dat?

Engelaanhof 10 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Engelaanhof 10?

Engelaanhof 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buurtstede?

De wijk Buurtstede in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Vanuit Engelaanhof 10 in Buurtstede bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.