Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 248 m²
Groene Grens 9 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groene Grens 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €2.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroene Grens 9 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².
Groene Grens 9 is een woonhuis in Veenderij, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Groene Grens 9 heeft 248 m² woonoppervlakte. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Groene Grens 9 in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groene Grens 9: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Veenderij: restaurant (2.4 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Groene Grens 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veenderij. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.