Streetview Groene Grens 33 Veenendaal

Groene Grens 33, 3907 HW Veenendaal

292 m² Bouwjaar 2022

Groene Grens 33 is een woning in Veenendaal, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
292 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Groene Grens 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
900 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
897 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Veenderij
81% Koopwoningen
4.214 Inwoners per km²

Locatie van Groene Grens 33

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Groene Grens 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Groene Grens 33?

De gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groene Grens 33 zich tot de wijk Veenderij?

Groene Grens 33 is een woning van 292 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groene Grens 33?

Groene Grens 33 is een woning in Veenderij, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groene Grens 33 vergeleken met de buurt?

Groene Grens 33 heeft 292 m² woonoppervlakte. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Veenderij?

De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veenderij?

Vanuit Groene Grens 33 in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Veenderij?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groene Grens 33: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Veenderij?

Recreatie nabij Veenderij: restaurant (2.4 km), cafe (2.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Groene Grens 33?

Een woningrapport voor Groene Grens 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veenderij. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.