Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Veenraden 5 Veenendaal

Veenraden 5, 3907 HA Veenendaal

186 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Veenraden 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 284 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
704 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€820.000 tot €920.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veenraden 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenraden 5

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (95.0 m²)

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
900 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
897 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Veenderij
81% Koopwoningen
4.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veenraden 5

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Veenraden 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenraden 5?

De prijsindicatie voor Veenraden 5 ligt rond €820.000 tot €920.000. De gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €3.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenraden 5 zich tot de wijk Veenderij?

Veenraden 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 186 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenraden 5?

Veenraden 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenderij, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veenraden 5 vergeleken met de buurt?

Veenraden 5 heeft 186 m² woonoppervlakte en 704 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenraden 5 en wat betekent dat?

Veenraden 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenraden 5?

Veenraden 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Veenderij?

De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veenderij?

Vanuit Veenraden 5 in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.