Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Rietveen 20 Veenendaal

Rietveen 20, 3907 GE Veenendaal

161 m² Bouwjaar 2021 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Rietveen 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 267 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
267 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€765.000 tot €865.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rietveen 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietveen 20

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.3%
CO₂-emissie
19.77 kg/m²

Tuin
Ja (95.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
900 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
897 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Veenderij
81% Koopwoningen
4.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietveen 20

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Rietveen 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietveen 20?

De prijsindicatie voor Rietveen 20 ligt rond €765.000 tot €865.000. De gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €3.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietveen 20 zich tot de wijk Veenderij?

Rietveen 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietveen 20?

Rietveen 20 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenderij, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rietveen 20 vergeleken met de buurt?

Rietveen 20 heeft 161 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 267 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietveen 20 en wat betekent dat?

Rietveen 20 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-04-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietveen 20?

Rietveen 20 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Veenderij?

De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veenderij?

Vanuit Rietveen 20 in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.