Streetview Buurtlaan oost 175 Veenendaal

Buurtlaan oost 175, 3907 AC Veenendaal

202 m² Bouwjaar 2012 Label A

Buurtlaan oost 175 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 725 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
725 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Buurtlaan oost 175

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurtlaan oost 175

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

180 Inwoners
65 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
59 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde De Compagnie Oost
81% Koopwoningen
429 Inwoners per km²

Locatie van Buurtlaan oost 175

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Buurtlaan oost 175

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtlaan oost 175?

De gemiddelde woningwaarde in De Compagnie Oost is €507.000. Dat komt neer op circa €2.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtlaan oost 175 zich tot de wijk De Compagnie Oost?

Buurtlaan oost 175 is een woonhuis van 202 m² in de wijk De Compagnie Oost. De buurt telt 59 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 429 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtlaan oost 175?

Buurtlaan oost 175 is een woonhuis in De Compagnie Oost, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Buurtlaan oost 175 vergeleken met de buurt?

Buurtlaan oost 175 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In De Compagnie Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurtlaan oost 175 en wat betekent dat?

Buurtlaan oost 175 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Compagnie Oost?

De wijk De Compagnie Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Compagnie Oost?

Vanuit Buurtlaan oost 175 in De Compagnie Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Compagnie Oost?