Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 350 m²
Dijkstraat-west 182 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat-west 182
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €423.000. Dat komt neer op circa €1.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDijkstraat-west 182 is een woonhuis van 350 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.246 inwoners per km².
Dijkstraat-west 182 is een woonhuis in Dichtersbuurt, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dijkstraat-west 182 heeft 350 m² woonoppervlakte. In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dijkstraat-west 182 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-03-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.01 kg/jaar.
De wijk Dichtersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Dijkstraat-west 182 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkstraat-west 182: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Dichtersbuurt: restaurant (1.6 km), cafe (1 km).