Streetview Dijkstraat-west 178 Veenendaal

Dijkstraat-west 178, 3906 WR Veenendaal

321 m² Bouwjaar 2023 Label A+++

Dijkstraat-west 178 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 321 m² en een perceel van 6200 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
321 m²
Perceeloppervlakte
6200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat-west 178

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkstraat-west 178

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
75.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
6.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
93.7%
CO₂-emissie
1.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Dichtersbuurt
69% Koopwoningen
4.246 Inwoners per km²

Locatie van Dijkstraat-west 178

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Dijkstraat-west 178

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkstraat-west 178?

De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €423.000. Dat komt neer op circa €1.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkstraat-west 178 zich tot de wijk Dichtersbuurt?

Dijkstraat-west 178 is een woonhuis van 321 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkstraat-west 178?

Dijkstraat-west 178 is een woonhuis in Dichtersbuurt, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dijkstraat-west 178 vergeleken met de buurt?

Dijkstraat-west 178 heeft 321 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6200 m². In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkstraat-west 178 en wat betekent dat?

Dijkstraat-west 178 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-03-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dichtersbuurt?

De wijk Dichtersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?

Vanuit Dijkstraat-west 178 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?