Streetview Ruisseveen 20 Veenendaal

Ruisseveen 20, 3906 NA Veenendaal

338 m² Bouwjaar 2003 11 kamers 6 slaapkamers Label A

Ruisseveen 20 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m², een perceel van 1020 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
338 m²
Perceeloppervlakte
1020 m²
Inhoud
1110 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ruisseveen 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruisseveen 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2465 Inwoners
930 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
929 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
89% Koopwoningen
5.801 Inwoners per km²

Locatie van Ruisseveen 20

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Ruisseveen 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruisseveen 20?

De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €1.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruisseveen 20 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Ruisseveen 20 is een woonhuis van 338 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 929 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruisseveen 20?

Ruisseveen 20 is een woonhuis in Componistenbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ruisseveen 20 vergeleken met de buurt?

Ruisseveen 20 heeft 338 m² woonoppervlakte en 1110 m³ inhoud. Het perceel is 1020 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruisseveen 20 en wat betekent dat?

Ruisseveen 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruisseveen 20?

Ruisseveen 20 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Ruisseveen 20 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.