Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 312 m²
- Perceeloppervlakte
- 1415 m²
- Kamers
- 11
Ruisseveen 19 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 312 m², een perceel van 1415 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruisseveen 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Ruisseveen 19 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt is €369.000. Dat komt neer op circa €1.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuisseveen 19 is een woonhuis van 312 m² in de wijk Vogelbuurt. De buurt telt 1.178 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.555 inwoners per km².
Ruisseveen 19 is een woonhuis in Vogelbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ruisseveen 19 heeft 312 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1415 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruisseveen 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ruisseveen 19 heeft 11 kamers.
De wijk Vogelbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ruisseveen 19 in Vogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ruisseveen 19: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.