Tussenwoning Van Maerlantstraat 21 Veenendaal

Van Maerlantstraat 21, 3906 EL Veenendaal

127 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Maerlantstraat 21 is een tussenwoning in Veenendaal, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Maerlantstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Maerlantstraat 21

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2650 Inwoners
1155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Dichtersbuurt
69% Koopwoningen
4.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Maerlantstraat 21

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Van Maerlantstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Maerlantstraat 21?

De prijsindicatie voor Van Maerlantstraat 21 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €423.000. Dat komt neer op circa €3.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Maerlantstraat 21 zich tot de wijk Dichtersbuurt?

Van Maerlantstraat 21 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Maerlantstraat 21?

Van Maerlantstraat 21 is een tussenwoning in Dichtersbuurt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Maerlantstraat 21 vergeleken met de buurt?

Van Maerlantstraat 21 heeft 127 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Maerlantstraat 21 en wat betekent dat?

Van Maerlantstraat 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Maerlantstraat 21?

Van Maerlantstraat 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Dichtersbuurt?

De wijk Dichtersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?

Vanuit Van Maerlantstraat 21 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.