Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Smetanadreef 35 Veenendaal

Smetanadreef 35, 3906 CV Veenendaal

179 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Smetanadreef 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 400 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
740 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Smetanadreef 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smetanadreef 35

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (156.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2465 Inwoners
930 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
929 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
89% Koopwoningen
5.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smetanadreef 35

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Smetanadreef 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Smetanadreef 35?

De prijsindicatie voor Smetanadreef 35 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €2.637 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smetanadreef 35 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Smetanadreef 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 179 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 929 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smetanadreef 35?

Smetanadreef 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Componistenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Smetanadreef 35 vergeleken met de buurt?

Smetanadreef 35 heeft 179 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smetanadreef 35 en wat betekent dat?

Smetanadreef 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smetanadreef 35?

Smetanadreef 35 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 156 m².

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Smetanadreef 35 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.