Streetview Smetanadreef 33 Veenendaal

Smetanadreef 33, 3906 CV Veenendaal

206 m² Bouwjaar 1993 Label A

Smetanadreef 33 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 545 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
545 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Smetanadreef 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smetanadreef 33

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2465 Inwoners
930 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
929 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
89% Koopwoningen
5.801 Inwoners per km²

Locatie van Smetanadreef 33

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Smetanadreef 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Smetanadreef 33?

De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €2.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smetanadreef 33 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Smetanadreef 33 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 929 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smetanadreef 33?

Smetanadreef 33 is een woonhuis in Componistenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Smetanadreef 33 vergeleken met de buurt?

Smetanadreef 33 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 545 m². In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smetanadreef 33 en wat betekent dat?

Smetanadreef 33 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Smetanadreef 33 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Smetanadreef 33: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.