Streetview Smetanadreef 25 Veenendaal

Smetanadreef 25, 3906 CV Veenendaal

158 m² Bouwjaar 1993 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Smetanadreef 25 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 400 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
604 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Smetanadreef 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smetanadreef 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2465 Inwoners
930 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
929 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
89% Koopwoningen
5.801 Inwoners per km²

Locatie van Smetanadreef 25

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Smetanadreef 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Smetanadreef 25?

De prijsindicatie voor Smetanadreef 25 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €2.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smetanadreef 25 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Smetanadreef 25 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 929 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smetanadreef 25?

Smetanadreef 25 is een woonhuis in Componistenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Smetanadreef 25 vergeleken met de buurt?

Smetanadreef 25 heeft 158 m² woonoppervlakte en 604 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smetanadreef 25 en wat betekent dat?

Smetanadreef 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-02-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smetanadreef 25?

Smetanadreef 25 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Smetanadreef 25 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.