Streetview Rossiniweg 52 Veenendaal

Rossiniweg 52, 3906 CG Veenendaal

131 m² Bouwjaar 1990 Label A

Rossiniweg 52 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 188 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rossiniweg 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rossiniweg 52

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.3%
CO₂-emissie
19.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2465 Inwoners
930 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
929 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
89% Koopwoningen
5.801 Inwoners per km²

Locatie van Rossiniweg 52

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Rossiniweg 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Rossiniweg 52?

De prijsindicatie voor Rossiniweg 52 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €3.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rossiniweg 52 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Rossiniweg 52 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 929 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rossiniweg 52?

Rossiniweg 52 is een woonhuis in Componistenbuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rossiniweg 52 vergeleken met de buurt?

Rossiniweg 52 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 188 m². In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rossiniweg 52 en wat betekent dat?

Rossiniweg 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.97 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Rossiniweg 52 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?