Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
Vivaldistraat 64 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 400 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vivaldistraat 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €472.000. Dat komt neer op circa €2.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVivaldistraat 64 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 929 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.801 inwoners per km².
Vivaldistraat 64 is een woonhuis in Componistenbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vivaldistraat 64 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 400 m². In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vivaldistraat 64 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Componistenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Vivaldistraat 64 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vivaldistraat 64: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Componistenbuurt: restaurant (1.5 km), cafe (1.4 km).