Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 320 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
Waterschans 20 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m² en een perceel van 795 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waterschans 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Pioniersbuurt is €340.000. Dat komt neer op circa €1.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaterschans 20 is een woonhuis van 320 m² in de wijk Pioniersbuurt. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.467 inwoners per km².
Waterschans 20 is een woonhuis in Pioniersbuurt, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Waterschans 20 heeft 320 m² woonoppervlakte. Het perceel is 795 m². In Pioniersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waterschans 20 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Pioniersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Waterschans 20 in Pioniersbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waterschans 20: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Pioniersbuurt: restaurant (0.8 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Waterschans 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Pioniersbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.