Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Oudeveen 101 Veenendaal

Oudeveen 101, 3905 WD Veenendaal

101 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Oudeveen 101 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oudeveen 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudeveen 101

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en elektrische verwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3240 Inwoners
1345 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Pioniersbuurt
54% Koopwoningen
7.467 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudeveen 101

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Oudeveen 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudeveen 101?

De prijsindicatie voor Oudeveen 101 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Pioniersbuurt is €340.000. Dat komt neer op circa €3.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudeveen 101 zich tot de wijk Pioniersbuurt?

Oudeveen 101 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk Pioniersbuurt. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudeveen 101?

Oudeveen 101 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Pioniersbuurt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oudeveen 101 vergeleken met de buurt?

Oudeveen 101 heeft 101 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Pioniersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudeveen 101 en wat betekent dat?

Oudeveen 101 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudeveen 101?

Oudeveen 101 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Pioniersbuurt?

De wijk Pioniersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pioniersbuurt?

Vanuit Oudeveen 101 in Pioniersbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.