Streetview Kruisboog 57 Veenendaal

Kruisboog 57, 3905 TE Veenendaal

207 m² Bouwjaar 1989 Label A

Kruisboog 57 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 2030 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €766.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
2030 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kruisboog 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisboog 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.8%
CO₂-emissie
30.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veenendaal

110 Inwoners
35 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€766.000 Gem. woningwaarde De Faktorij en De Vendel
76% Koopwoningen
152 Inwoners per km²

Locatie van Kruisboog 57

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Kruisboog 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisboog 57?

De gemiddelde woningwaarde in De Faktorij en De Vendel is €766.000. Dat komt neer op circa €3.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisboog 57 zich tot de wijk De Faktorij en De Vendel?

Kruisboog 57 is een woonhuis van 207 m² in de wijk De Faktorij en De Vendel. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisboog 57?

Kruisboog 57 is een woonhuis in De Faktorij en De Vendel, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kruisboog 57 vergeleken met de buurt?

Kruisboog 57 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2030 m². In De Faktorij en De Vendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €766.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisboog 57 en wat betekent dat?

Kruisboog 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Faktorij en De Vendel?

De wijk De Faktorij en De Vendel in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €766.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Faktorij en De Vendel?

Vanuit Kruisboog 57 in De Faktorij en De Vendel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Faktorij en De Vendel?