Streetview Munnikenweg 84 Veenendaal

Munnikenweg 84, 3905 MJ Veenendaal

159 m² Bouwjaar 1993 Label B

Munnikenweg 84 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 925 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €766.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
925 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Munnikenweg 84

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veenendaal

110 Inwoners
35 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€766.000 Gem. woningwaarde De Faktorij en De Vendel
76% Koopwoningen
152 Inwoners per km²

Locatie van Munnikenweg 84

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Munnikenweg 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Munnikenweg 84?

De gemiddelde woningwaarde in De Faktorij en De Vendel is €766.000. Dat komt neer op circa €4.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Munnikenweg 84 zich tot de wijk De Faktorij en De Vendel?

Munnikenweg 84 is een woonhuis van 159 m² in de wijk De Faktorij en De Vendel. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Munnikenweg 84?

Munnikenweg 84 is een woonhuis in De Faktorij en De Vendel, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Munnikenweg 84 vergeleken met de buurt?

Munnikenweg 84 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 925 m². In De Faktorij en De Vendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €766.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Munnikenweg 84 en wat betekent dat?

Munnikenweg 84 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-04-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Faktorij en De Vendel?

De wijk De Faktorij en De Vendel in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €766.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Faktorij en De Vendel?

Vanuit Munnikenweg 84 in De Faktorij en De Vendel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Faktorij en De Vendel?