Streetview Munnikenweg 68 Veenendaal

Munnikenweg 68, 3905 MJ Veenendaal

215 m² Bouwjaar 1990

Munnikenweg 68 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 1148 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €766.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
1148 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veenendaal

110 Inwoners
35 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€766.000 Gem. woningwaarde De Faktorij en De Vendel
76% Koopwoningen
152 Inwoners per km²

Locatie van Munnikenweg 68

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Munnikenweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Munnikenweg 68?

De prijsindicatie voor Munnikenweg 68 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in De Faktorij en De Vendel is €766.000. Dat komt neer op circa €3.563 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Munnikenweg 68 zich tot de wijk De Faktorij en De Vendel?

Munnikenweg 68 is een woonhuis van 215 m² in de wijk De Faktorij en De Vendel. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Munnikenweg 68?

Munnikenweg 68 is een woonhuis in De Faktorij en De Vendel, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Munnikenweg 68 vergeleken met de buurt?

Munnikenweg 68 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1148 m². In De Faktorij en De Vendel ligt de gemiddelde woningwaarde op €766.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Faktorij en De Vendel?

De wijk De Faktorij en De Vendel in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €766.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Faktorij en De Vendel?

Vanuit Munnikenweg 68 in De Faktorij en De Vendel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Faktorij en De Vendel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Munnikenweg 68: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Faktorij en De Vendel?

Recreatie nabij De Faktorij en De Vendel: restaurant (1.1 km), cafe (1.3 km).