2-onder-1-kapwoning Munnikenweg 99 Veenendaal

Munnikenweg 99, 3905 ME Veenendaal

90 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Munnikenweg 99 is een 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 460 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
460 m²
Inhoud
285 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Munnikenweg 99

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
270.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
385.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3240 Inwoners
1345 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Pioniersbuurt
54% Koopwoningen
7.467 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Munnikenweg 99

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Munnikenweg 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Munnikenweg 99?

De prijsindicatie voor Munnikenweg 99 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Pioniersbuurt is €340.000. Dat komt neer op circa €3.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Munnikenweg 99 zich tot de wijk Pioniersbuurt?

Munnikenweg 99 is een 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Pioniersbuurt. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Munnikenweg 99?

Munnikenweg 99 is een 2-onder-1-kapwoning in Pioniersbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Munnikenweg 99 vergeleken met de buurt?

Munnikenweg 99 heeft 90 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Het perceel is 460 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Pioniersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Munnikenweg 99 en wat betekent dat?

Munnikenweg 99 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-05-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Munnikenweg 99?

Munnikenweg 99 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Pioniersbuurt?

De wijk Pioniersbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pioniersbuurt?

Vanuit Munnikenweg 99 in Pioniersbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.