Streetview Munnikenweg 53 Veenendaal

Munnikenweg 53, 3905 MD Veenendaal

103 m² Bouwjaar 1995 Label A

Munnikenweg 53 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 175 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
175 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Munnikenweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Munnikenweg 53

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3055 Inwoners
1380 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1399 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde 't Hoorntje
58% Koopwoningen
5.166 Inwoners per km²

Locatie van Munnikenweg 53

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Munnikenweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Munnikenweg 53?

De prijsindicatie voor Munnikenweg 53 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hoorntje is €323.000. Dat komt neer op circa €3.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Munnikenweg 53 zich tot de wijk 't Hoorntje?

Munnikenweg 53 is een woonhuis van 103 m² in de wijk 't Hoorntje. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Munnikenweg 53?

Munnikenweg 53 is een woonhuis in 't Hoorntje, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Munnikenweg 53 vergeleken met de buurt?

Munnikenweg 53 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 175 m². In 't Hoorntje ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Munnikenweg 53 en wat betekent dat?

Munnikenweg 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in 't Hoorntje?

De wijk 't Hoorntje in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Vanuit Munnikenweg 53 in 't Hoorntje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Zorg en onderwijs in de buurt van Munnikenweg 53: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.