Streetview Nieuweweg-noord 280 Veenendaal

Nieuweweg-noord 280, 3905 LX Veenendaal

127 m² Bouwjaar 1981 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Nieuweweg-noord 280 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 560 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
560 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg-noord 280

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuweweg-noord 280

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

170 Inwoners
45 Huishoudens
3.8 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€544.000 Gem. woningwaarde De Batterijen
95% Koopwoningen
250 Inwoners per km²

Locatie van Nieuweweg-noord 280

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Nieuweweg-noord 280

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg-noord 280?

De prijsindicatie voor Nieuweweg-noord 280 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in De Batterijen is €544.000. Dat komt neer op circa €4.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg-noord 280 zich tot de wijk De Batterijen?

Nieuweweg-noord 280 is een woonhuis van 127 m² in de wijk De Batterijen. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 250 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg-noord 280?

Nieuweweg-noord 280 is een woonhuis in De Batterijen, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuweweg-noord 280 vergeleken met de buurt?

Nieuweweg-noord 280 heeft 127 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Batterijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuweweg-noord 280 en wat betekent dat?

Nieuweweg-noord 280 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuweweg-noord 280?

Nieuweweg-noord 280 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Batterijen?

De wijk De Batterijen in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Batterijen?

Vanuit Nieuweweg-noord 280 in De Batterijen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.