Bovenwoning (appartement) Nieuweweg 118 Veenendaal

Nieuweweg 118, 3905 LR Veenendaal

57 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Nieuweweg 118 is een bovenwoning (appartement) in Veenendaal, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
187 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuweweg 118

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2075 Inwoners
780 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
741 Woningvoorraad
€389.000 Gem. woningwaarde De Pol
82% Koopwoningen
7.567 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuweweg 118

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Nieuweweg 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg 118?

De prijsindicatie voor Nieuweweg 118 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in De Pol is €389.000. Dat komt neer op circa €6.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg 118 zich tot de wijk De Pol?

Nieuweweg 118 is een bovenwoning (appartement) van 57 m² in de wijk De Pol. De buurt telt 741 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg 118?

Nieuweweg 118 is een bovenwoning (appartement) in De Pol, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuweweg 118 vergeleken met de buurt?

Nieuweweg 118 heeft 57 m² woonoppervlakte en 187 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In De Pol ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuweweg 118 en wat betekent dat?

Nieuweweg 118 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-05-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuweweg 118?

Nieuweweg 118 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Pol?

De wijk De Pol in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Pol?

Vanuit Nieuweweg 118 in De Pol bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.