Streetview Nieuweweg 76 Veenendaal

Nieuweweg 76, 3905 LP Veenendaal

204 m² Bouwjaar 1903 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Nieuweweg 76 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 1050 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
1050 m²
Inhoud
783 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuweweg 76

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2075 Inwoners
780 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
741 Woningvoorraad
€389.000 Gem. woningwaarde De Pol
82% Koopwoningen
7.567 Inwoners per km²

Locatie van Nieuweweg 76

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Nieuweweg 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg 76?

De prijsindicatie voor Nieuweweg 76 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in De Pol is €389.000. Dat komt neer op circa €1.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg 76 zich tot de wijk De Pol?

Nieuweweg 76 is een woonhuis van 204 m² in de wijk De Pol. De buurt telt 741 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg 76?

Nieuweweg 76 is een woonhuis in De Pol, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuweweg 76 vergeleken met de buurt?

Nieuweweg 76 heeft 204 m² woonoppervlakte en 783 m³ inhoud. Het perceel is 1050 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In De Pol ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuweweg 76 en wat betekent dat?

Nieuweweg 76 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-07-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuweweg 76?

Nieuweweg 76 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Pol?

De wijk De Pol in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Pol?

Vanuit Nieuweweg 76 in De Pol bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.