Streetview Maartvlinderstraat 41 Veenendaal

Maartvlinderstraat 41, 3905 KE Veenendaal

129 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Maartvlinderstraat 41 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
458 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maartvlinderstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maartvlinderstraat 41

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Veenendaal

1615 Inwoners
665 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Gelderse Blom
80% Koopwoningen
6.263 Inwoners per km²

Locatie van Maartvlinderstraat 41

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Maartvlinderstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Maartvlinderstraat 41?

De prijsindicatie voor Maartvlinderstraat 41 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderse Blom is €402.000. Dat komt neer op circa €3.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maartvlinderstraat 41 zich tot de wijk Gelderse Blom?

Maartvlinderstraat 41 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Gelderse Blom. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maartvlinderstraat 41?

Maartvlinderstraat 41 is een woonhuis in Gelderse Blom, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maartvlinderstraat 41 vergeleken met de buurt?

Maartvlinderstraat 41 heeft 129 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Gelderse Blom ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maartvlinderstraat 41 en wat betekent dat?

Maartvlinderstraat 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-11-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maartvlinderstraat 41?

Maartvlinderstraat 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gelderse Blom?

De wijk Gelderse Blom in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderse Blom?

Vanuit Maartvlinderstraat 41 in Gelderse Blom bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.