Streetview Meivlinderstraat 21 Veenendaal

Meivlinderstraat 21, 3905 KD Veenendaal

85 m² Bouwjaar 1996 Label A

Meivlinderstraat 21 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
85 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meivlinderstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meivlinderstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.9%
CO₂-emissie
28.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Veenendaal

1615 Inwoners
665 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Gelderse Blom
80% Koopwoningen
6.263 Inwoners per km²

Locatie van Meivlinderstraat 21

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Meivlinderstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Meivlinderstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Gelderse Blom is €402.000. Dat komt neer op circa €4.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meivlinderstraat 21 zich tot de wijk Gelderse Blom?

Meivlinderstraat 21 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Gelderse Blom. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meivlinderstraat 21?

Meivlinderstraat 21 is een woonhuis in Gelderse Blom, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meivlinderstraat 21 vergeleken met de buurt?

Meivlinderstraat 21 heeft 85 m² woonoppervlakte. In Gelderse Blom ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meivlinderstraat 21 en wat betekent dat?

Meivlinderstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gelderse Blom?

De wijk Gelderse Blom in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderse Blom?

Vanuit Meivlinderstraat 21 in Gelderse Blom bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gelderse Blom?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meivlinderstraat 21: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.2 km.