Portiekflat Prinses Christinaplantsoen 28 Veenendaal

Prinses Christinaplantsoen 28, 3905 JZ Veenendaal

76 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Prinses Christinaplantsoen 28 is een portiekflat in Veenendaal, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Christinaplantsoen 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Christinaplantsoen 28

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
40.1%
CO₂-emissie
20.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Veenendaal

4675 Inwoners
1870 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1831 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Dragonder Noord
69% Koopwoningen
6.316 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Christinaplantsoen 28

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Prinses Christinaplantsoen 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Christinaplantsoen 28?

De prijsindicatie voor Prinses Christinaplantsoen 28 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Dragonder Noord is €376.000. Dat komt neer op circa €4.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Christinaplantsoen 28 zich tot de wijk Dragonder Noord?

Prinses Christinaplantsoen 28 is een portiekflat van 76 m² in de wijk Dragonder Noord. De buurt telt 1.831 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Christinaplantsoen 28?

Prinses Christinaplantsoen 28 is een portiekflat in Dragonder Noord, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Christinaplantsoen 28 vergeleken met de buurt?

Prinses Christinaplantsoen 28 heeft 76 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dragonder Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Christinaplantsoen 28 en wat betekent dat?

Prinses Christinaplantsoen 28 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Christinaplantsoen 28?

Prinses Christinaplantsoen 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dragonder Noord?

De wijk Dragonder Noord in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 4.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dragonder Noord?