Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Buurtlaan west 3 Veenendaal

Buurtlaan west 3, 3905 JL Veenendaal

177 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Buurtlaan west 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 289 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
289 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Buurtlaan west 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurtlaan west 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
41.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (39.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Veenendaal

1615 Inwoners
665 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Gelderse Blom
80% Koopwoningen
6.263 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buurtlaan west 3

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Buurtlaan west 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtlaan west 3?

De prijsindicatie voor Buurtlaan west 3 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderse Blom is €402.000. Dat komt neer op circa €2.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtlaan west 3 zich tot de wijk Gelderse Blom?

Buurtlaan west 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 177 m² in de wijk Gelderse Blom. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtlaan west 3?

Buurtlaan west 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Gelderse Blom, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buurtlaan west 3 vergeleken met de buurt?

Buurtlaan west 3 heeft 177 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 289 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Gelderse Blom ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurtlaan west 3 en wat betekent dat?

Buurtlaan west 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buurtlaan west 3?

Buurtlaan west 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Gelderse Blom?

De wijk Gelderse Blom in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderse Blom?