Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 670 m²
Stationsstraat 60 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 670 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Compagnie Oost is €507.000. Dat komt neer op circa €3.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStationsstraat 60 is een woonhuis van 127 m² in de wijk De Compagnie Oost. De buurt telt 59 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 429 inwoners per km².
Stationsstraat 60 is een woonhuis in De Compagnie Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stationsstraat 60 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In De Compagnie Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stationsstraat 60 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Compagnie Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Stationsstraat 60 in De Compagnie Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stationsstraat 60: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.1 km.