Streetview Stationsstraat 50 Veenendaal

Stationsstraat 50, 3905 JK Veenendaal

143 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Stationsstraat 50 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 752 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
752 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsstraat 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
101.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Veenendaal

180 Inwoners
65 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
59 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde De Compagnie Oost
81% Koopwoningen
429 Inwoners per km²

Locatie van Stationsstraat 50

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Stationsstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsstraat 50?

De gemiddelde woningwaarde in De Compagnie Oost is €507.000. Dat komt neer op circa €3.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsstraat 50 zich tot de wijk De Compagnie Oost?

Stationsstraat 50 is een woonhuis van 143 m² in de wijk De Compagnie Oost. De buurt telt 59 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 429 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsstraat 50?

Stationsstraat 50 is een woonhuis in De Compagnie Oost, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stationsstraat 50 vergeleken met de buurt?

Stationsstraat 50 heeft 143 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 752 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Compagnie Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsstraat 50 en wat betekent dat?

Stationsstraat 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-04-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stationsstraat 50?

Stationsstraat 50 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Compagnie Oost?

De wijk De Compagnie Oost in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Compagnie Oost?

Vanuit Stationsstraat 50 in De Compagnie Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.