Streetview Hertogenlaan 48 Veenendaal

Hertogenlaan 48, 3905 HK Veenendaal

165 m² Bouwjaar 1980 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Hertogenlaan 48 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 252 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hertogenlaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertogenlaan 48

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.7%
CO₂-emissie
28.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Veenendaal

2075 Inwoners
780 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
741 Woningvoorraad
€389.000 Gem. woningwaarde De Pol
82% Koopwoningen
7.567 Inwoners per km²

Locatie van Hertogenlaan 48

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Hertogenlaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertogenlaan 48?

De gemiddelde woningwaarde in De Pol is €389.000. Dat komt neer op circa €2.358 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertogenlaan 48 zich tot de wijk De Pol?

Hertogenlaan 48 is een woonhuis van 165 m² in de wijk De Pol. De buurt telt 741 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertogenlaan 48?

Hertogenlaan 48 is een woonhuis in De Pol, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hertogenlaan 48 vergeleken met de buurt?

Hertogenlaan 48 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 252 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Pol ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertogenlaan 48 en wat betekent dat?

Hertogenlaan 48 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertogenlaan 48?

Hertogenlaan 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Pol?

De wijk De Pol in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Pol?

Vanuit Hertogenlaan 48 in De Pol bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.