Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
Koninginnelaan 9 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 450 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €389.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Pol is €389.000. Dat komt neer op circa €2.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoninginnelaan 9 is een woonhuis van 177 m² in de wijk De Pol. De buurt telt 741 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.567 inwoners per km².
Koninginnelaan 9 is een woonhuis in De Pol, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Koninginnelaan 9 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 450 m². In De Pol ligt de gemiddelde woningwaarde op €389.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koninginnelaan 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Pol in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €389.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Koninginnelaan 9 in De Pol bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginnelaan 9: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij De Pol: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).